ANKARA
0312 473 28 29
İSTANBUL
0216 576 54 01

Çevre Danışmanlık Çalışma Sistematiğimiz

ICTSERT ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMASI MÜŞTERİLERİNE YAKLAŞIMI

1- DİNAMİK, PRATİK, YENİLENEBİLİR KOLAY UYGULANABİLİR SİSTEMLER

Yönetim sistemlerinde doküman hazırlama, kuruluş içinde bu işlemleri gerçekleştirme müşterileri bir hayli sıkan bunaltan işlemlerdir. Firmamız müşterileri çok fazla uğraştırmadan, bildiklerini öğretmek şartıyla (sıkmadan, bunaltmadan) doküman vb. hazırlığını yapar. İşinizi kolaylaştırır.

Alanında tecrübeli, profesyonel baş denetçi belgeli, mutlak denetim tecrübesine sahip danışmanlarla hizmet vermektedir. Tecrübeli, alanında uzman danışmanlar uygulaması kolay Dinamik, Pratik, Yenilenebilir, firmanızın kalitesini yansıtan yönetim sistemleri inşa ederler. Tecrübeli, alanında uzman danışmanlarla hizmet verir.

ICTSERT ÇEVRE DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK FİRMASI  olarak danışmanlığını yapmış olduğumuz ISO sistemleri, çevre danışmanlık, stratejik Planlama, İç Kontrol Sistemi, Yazılım hizmetlerimizde  siz müşterilerimize zamanı daha etkin kullanma, karşılıklı yanlış anlaşılmaların % 100 bitirldiği bir yazılım hizmeti ürünümüz ile hizmet vermekteyiz. Bu ürün tamamen ICT danışmanlığın MÜŞTERİ ODAKLI bir çözümü olup  bizimle çalışan bütün müşterilerimize ücretsiz olarak kullandırılmaktadır. 

Müşterilerimiz bu ürünümüzü ICTSERT ÇEVRE DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK FİRMASI  serverleri üzerinde kullanmakta olup bütün Dokümantasyonunu saklayabileceği dokümanların revizyonalarını izleyebileceği danışmanlık hizmeti sürecinde Danışmanlarla daha etkin bir çalışma ortamı yakalaması için oluşturulmuştur. 

Müşteri Payaşım Platformu için yetkililerimiz kullanıcı adı ve şifre verirler ve verilen adresten ilgili alanlara giriş yapıp kendilerine hangi danışmanların atandığını hangi dokümanların hazırlandığı hangisinin üzerinde çalışmaların yapıldığı danışmanın hangi görevleri yapması gerektiği ile ilgili görev atamalarını yapabileceği, danışmanla ilgili şikayet ve önerilerini ICT SERT üst yönetimine sunabileceği ve şikayetleri ile ilgili anında çözüm bulabileceği bir yazlım platformunda çalışmalar yapılmaktadır. 

Danışmanlarımız firmanızın geçireceği denetime nezaret ederler ve firmanızdan biri olarak sizleri sahiplenirler. Denetimi daha rahat atlatmada yardımcı olurlar. Firmanızdan biri olarak hizmet verirler.

Danışmanlarımız örnek uygulama iç denetimlerle, firmanızı denetime en iyi şekilde hazırlarlar.

Danışmanlarımız hazırlanan doküman vb. uygulamaları, kurum geneline eğitim hizmetiyle yaygınlaştırırlar.

Belgelendirme kuruluşlarıyla ve denetçilerle irtibatı firmamız sağlar. Belgelerinizin takibini titizlikle yaparlar, denetim sonrası varsa eksikliklerinizi giderilir ve belgeniz elinize ulaşıncaya kadar büyük özenle takip ve bilgilendirme yapılır. İşiniz büyük titizlikle takip edilir, mutlak suretle sonuçlandırılır.

 2-KALİTE

Firmamız danışmanlık hizmetini veren firmalar arasında; Programı Olan, Sistematik Şekilde Hareket Eden, Farklı Uzmanlık Alanlarına Sahip Danışman Kadrosuyla, Yalnız Bu Gün Değil Gelecekte De Var Olma Mücadelesi Veren Bir Danışmanlık Ve Eğitim Firmasıdır.

Firmamız hiçbir belgelendirme kuruluşunun arkada bahçesi değildir.

Firmamız Müşteri Menfaatini Ön Planda Tutan, Doğru Bilgi Ve Gizlilik Prensibi, Güven Odaklı İş Birliği, Profesyonel Kadro İle Hareket Eden, Müşterilerinin Memnuniyeti İle Yeni Müşterileri Hedef Alan Bir Strateji ile hareket etmektedir.

Firmamızın birçok sektörde danışmanlık ve eğitim hizmeti gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir. Referanslarımız kaliteli hizmetin göstergesidir.

 3- YENİLİK VE İŞ GELİŞTİRME

Firmamız iş geliştirme çalışmalarına büyük ağırlık vermektedir. Danışmanlarının Bilgi Ve Tecrübesini Yeni Standartlar ve Yöntemler Konusunda Geliştiren eğitimler alınması konusunda her zaman destekleyici ve yol gösterici bir firmayız. Bu gün Her Yıl Yeni Yeni Hizmet Alanlarıyla Sektörünü De Geliştiren bir ivmeyle hareket ediyoruz. Danışmanlık ve eğitim sektöründeki bu öncü tavrımız, Rakiplerimizi de Geliştirici Bir Değer olarak görüyoruz.

 4-DOĞRU BİLGİ, GÜVEN NOKTASI OLARAK HİZMET

Firmamız, Müşterilerinin İstek Ve Beklentilerine Göre Sınıflandırılmış Hizmet vermektedir. Müşterilerimizin ileride başını ağrıtacak akreditasyon iptalleri vb. konusunda Güven Noktası Olarak Görev yapmaktadır. Firmamızın sözüne itibar eden müşteriler kesinlikle zarar görmezler.

5-GÜVENİRLİK

Firmamız hizmetlerini ulusal ve uluslar arası standartlar paralelinde yerine getirir. Bu anlamda Türk Standartları Enstitüsünden Danışmanlık Hizmetinin sunumuna ilişkin TSE HYB 13573 Belgesine ve Çevre ve Orman Bakanlığından alınmış Yetkili Çevre Danışmanlık Firması unvanına sahiptir. Firmamız Danışmanlık Hizmetinin ilke ve prensipleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini Rehber standart alarak oluşturmuş ve etkin olarak işletmektedir.

Firmamız Daha Önceki İş Yaptığı Müşterileriyle Bir Değer İfade Eder. Referanslarımızın hizmetlerimizi daha iyi ifade edebileceği yapıda güven merkezli hizmet vermekteyiz. Unutmayın! Bizi sözümüzle tanırlar, sözümüz varsa mutlaka yerine gelir.

 6-HİZMET SONRASI DESTEK

Firmamız danışmanlık ve eğitim hizmeti sonrasında belge alımından sonrada danışmanlık hizmeti vermektedir. Müşterilerimiz bizleri yanında görmek istediği her zaman mutlak suretle yanlarında oluruz.

 7-HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİ

Firmamız Ankara merkezli olarak İstanbul Şubesi ile birlikte Türkiye’nin Her Yerine ve Yurtdışına hizmet vermektedir ve firmamız bir çukur misali derinliğine çukur kazarken, çapını da genişletmektedir.

 8-GERÇEKÇİ VE MAKUL FİYAT

Firmamız sınıflandırdığı hizmet kaliteleri ile makul düzeyde seçenekler sunmaktadır. Fiyatlarımız kesinlikle gelişigüzel verilen fiyatlar değildir. İyi bir sektör araştırmasından ve maliyet süzgecinden geçen fiyatlarımız kesinlikle abartılı olmaktan uzak, gerçekçi fiyatlardır.

 9- MÜŞTERİLERİNDEN RAKİPLERİMİZİN HAKKINDA DUYDUKLARIMIZ

Hallederiz abi derler, zora gelince haa öyle olmuyormuş başka şekilde hallederimle biter, bir türlü işin sonu gelmez.

Ararsın geleceğim der, gelmez.

Ararsın ulaşamazsınız. Sonra duyarsın o işi bırakmıştır, başka bir iş yapmaya başlamıştır.

Randevusuna riayet etmez.

Tek başına çalışıyordur, işinize yetişemez, takip etmez.

Tecrübesizdir, tek başınadır, yeri yurdu belli değildir.

Söz verir, sözünde durmaz.

Çok konuşur, boş konuşur, işin sonu gelmez.

REFERANSLAR

 • Erzincan Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • Ankara Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • Çankırı Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • Ankara Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • Ankara Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • Düzce Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • Ankara Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • Karabük Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • İstanbul Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • Ankara Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • Ankara Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • İstanbul Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • Çorum Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • İstanbul Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • Ankara Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • Ankara Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri

 • Ankara Çevre Danışmanlık Firması Firmaları Şirketi Şirketleri